O společnosti

Společnost Truck Data Technology, s.r.o. se od roku 2005 specializuje na poskytování zařízení, programů a služeb firmám podnikajícím zejména v silniční dopravě. Firma spolupracuje s významnými oborovými sdruženími i orgány státní správy.

Firma svoje aktivity provozuje také na Slovensku a v Maďarsku.

Hlavním cílem společnosti je poskytovat nejen dopravním firmám takové produkty a služby, které povedou k úspoře jejich nákladů, zjednodušení či zkvalitnění některých interních informačních a evidenčních procesů.

Mezi hlavní činnosti společnosti patří  prodej a servis těchto produktů:

  • Software TAGRA.eu - vyhodnocování dat z analogových a digitálních tachografů
  • Hardware na stahování dat z tachografů - kompletní sortiment zařízení vlastní produkce
  • Monitoring vozidel - on-line monitoring pro osobní a nákladní vozidla a pro stavební stroje
  • Služby - školení legislativy, ovládání digitálních tachografů, vyhodnocení a analýza dat z tachografů, právní služby a zastupování firem při kontrolách
  • TRUCKmall - největší truck e-shop v ČR s kompletním sortimentem zboží pro dopravce i řidiče - zejména pracovní oděvy, kapaliny a oleje, náhradní díly, kancelářské potřeby atd.

 

tdt-logo-final.jpg

Naše společnost v České republice v oblasti vyhodnocování dat z tachografů spolupracuje s kontrolními orgány - Ministerstvem dopravy, Policií ČR, Krajskými úřady, Centrem služeb pro silniční dopravu, Celní správou, Inspektoráty práce dále také se sdruženími dopravců Česmad Bohemia a Česmad Slovakia. Na Slovensku spolupracujeme s Inšpektoráty práce, v Maďarsku s NKH a tím zabezpečujeme vysoký stupeň aktuálnosti v oblasti legislativy.